Nástavok 39×15 cinkovaný bez falcu – Borovica vejmutovka

27,06 s DPH

Rozmery: 460 x 460 mm; hrúbka materiálu: 26 mm

Tento celodrevený (tenkostenný) nástavok je vyrobený z Borovice vejmutovky. Rohové spoje sú cinkované a lepené vodostálym lepidlom D4. Po obvode nemá falc proti posunu – je možné ho kombinovať s ďalšími výrobkami z kategórie 39x.

  • do jedného nadstavku sa zmestí 11 rámikov – môžu sa vkladať ako na studenú, tak aj teplú stavbu
  • z čelnej strany je vyvŕtané výletové očko s priemerom 25 mm
  • zo všetkých štyroch strán nadstavku sú vyfrézované úchyty na odtok dažďovej vody
  • možno ho použiť ako medník aj plodisko

Dostupnosť: Na objednávku. Minimálne množstvo odberu je 5 kusov. Akonáhle nám príde od Vás objednávka, púšťame sa do výroby. Tá trvá približne 14 pracovných dní a potom ihneď odosielame. Pokiaľ sú súčasťou vašej objednávky aj iné výrobky, ktoré máme na sklade a prajete si aby boli odoslané skôr ako tieto nadstavky, vytvorte prosím objednávky dve.

Dostupnosť: Dostupné na objednávku Katalógové číslo: 3917-101-1 Kategórie:
Borovica vejmutovka
  • Nadstavky a rámové prírezy vyrábame z Borovice vejmutovky. Jej drevo je kvalitné a vyznačuje sa svojou ľahkosťou. Má tiež dlhú dobu trvanlivosti. Škárovku pre naše výrobky si lepíme sami. Pri tomto procese tak môžeme vyberať kvalitný materiál a eliminovať hrče v dreve. Dbáme na presné stolárske spracovanie.
  • Je bežné, že včelári ošetrujú včelie úle povrchovým náterom. Aj keď je Borovica vejmutovka odolná, predlžuje sa tým jej životnosť.