SKLADOM

Rámkový prírez Hoffman vŕtaný 39×17 (50 ks) – Borovica vejmutovka

35,32 s DPH

Prírezy sú vyrobené z Borovice vejmutovky. Rámková miera 39×17. Pre ich ľahšie skladanie majú horné, spodné aj bočné lúčky obojstranné čapovanie. Bočné lúčky sú v prevedení Hoffman. Pri tomto prevedení sa nemusia používať medzerníky, pretože vymedzenie včelej medzery je dané postupným zúžením týchto bočných lúčok. Prírezy sú vŕtané 3x vodorovne (tj. bočné lúčky). Priemer vŕtaných otvorov je 2 mm.

Rozmery:

– horná lúčka: celková dĺžka: 417 mm; šírka: 25 mm; hrúbka 10 mm
– bočná lúčka: celková dĺžka: 170 mm; šírka: 35 mm → 25 mm; hrúbka 8 mm
– spodná lúčka: celková dĺžka: 390 mm; šírka: 25 mm; hrúbka 8 mm

Dostupnosť: 12 na sklade (VÄČŠIE MNOŽSTVO DOSTUPNÉ NA OBJEDNÁVKU) Katalógové číslo: SPC110-1 Kategórie: ,

Popis

Orientačná váha výrobku: 5 kg

Orientačná doprava výrobku: Pri samostatnom objednaní iba tohto tovaru odosielame pri preprave v jednom balíku maximálne 300 kusov prírezov (tj 6 balíkov prírezov). Väčšie množstvo rozdeľujeme kvôli rozmerom a váhe na viac balíkov alebo posielame na palete. Vždy tak, aby doprava pre Vás vychádzala cenovo čo najvýhodnejšie. Od €417,- s DPH je doprava zadarmo.

Borovica vejmutovka
  • Nadstavky a rámové prírezy vyrábame z Borovice vejmutovky. Jej drevo je kvalitné a vyznačuje sa svojou ľahkosťou. Má tiež dlhú dobu trvanlivosti. Škárovku pre naše výrobky si lepíme sami. Pri tomto procese tak môžeme vyberať kvalitný materiál a eliminovať hrče v dreve. Dbáme na presné stolárske spracovanie.
  • Je bežné, že včelári ošetrujú včelie úle povrchovým náterom. Aj keď je Borovica vejmutovka odolná, predlžuje sa tým jej životnosť.