SKLADOM

Rámkový prírez klasický 39×24 (50 ks) – Borovica vejmutovka

27,73 s DPH

Prírezy sú vyrobené z Borovice vejmutovky. Rámková miera 39×24. Pre ich ľahšie skladanie majú horné, spodné aj bočné lúčky čapovania. Bočné lúčky sú v prevedení klasickom (rovnom). Pri tomto prevedení sa na vymedzenie včelej medzery používajú tzv. medzerníky. Na jeden rámik sa umiestňujú spravidla štyri kusy.

Rozmery:

– horná lúčka: celková dĺžka: 417 mm; šírka: 25 mm; hrúbka 10 mm
– bočná lúčka: celková dĺžka: 234 mm; šírka: 25 mm; hrúbka 8 mm
– spodná lúčka: celková dĺžka: 390 mm; šírka: 25 mm; hrúbka 8 mm

Dostupnosť: 29 na sklade (VÄČŠIE MNOŽSTVO DOSTUPNÉ NA OBJEDNÁVKU) Katalógové číslo: SPC111 Kategórie: ,

Popis

Orientačná váha výrobku: 5,5 kg

Orientačná doprava výrobku: Pri samostatnom objednaní iba tohto tovaru odosielame pri preprave v jednom balíku maximálne 250 kusov prírezov (tj 5 balíkov prírezov). Väčšie množstvo rozdeľujeme kvôli rozmerom a váhe na viac balíkov alebo posielame na palete. Vždy tak, aby doprava pre Vás vychádzala cenovo čo najvýhodnejšie. Od €417,- s DPH je doprava zadarmo.

Borovica vejmutovka
  • Nadstavky a rámové prírezy vyrábame z Borovice vejmutovky. Jej drevo je kvalitné a vyznačuje sa svojou ľahkosťou. Má tiež dlhú dobu trvanlivosti. Škárovku pre naše výrobky si lepíme sami. Pri tomto procese tak môžeme vyberať kvalitný materiál a eliminovať hrče v dreve. Dbáme na presné stolárske spracovanie.
  • Je bežné, že včelári ošetrujú včelie úle povrchovým náterom. Aj keď je Borovica vejmutovka odolná, predlžuje sa tým jej životnosť.